Nabízíme

Sádrokartony

Naše firma poskytuje své služby a znalosti v oblasti suché výstavby. Dbáme především na kvalitu našich služeb, kterou dosahujeme dodržováním technologických postupů a používáním kvalitního materiálu.

Specializujeme se na oblast suché výstavby realizovanou sádrokartonovými konstrukcemi a montáží kazetových stropních systémů. Jednotlivé zakázky realizujeme dle Vašeho přání formou dodávky kompletních systémů nebo jen samotnou montáží.

Z oboru sádrokartonů Vám můžeme nabídnout sádrokartonové podhledy, příčky, předstěny, obklady stěn, půdní vestavby, kazetové podhledy, protipožární konstrukce nebo malířské práce.

Rekonstrukce a stavby

Zajištujeme kompletní rekonstrukce a přestavby interiérů a exteriérů. Specializujeme se na rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a přestavby dalších bytových a nebytových prostorů.

V oblastech rekonstrukcí a přestaveb Vám nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, které jsme posbírali díky našim pracovním příležitostem po celých středních a jižních Čechách, vč. Prahy.

Naše zkušenosti zahrnují široký okruh stavebních zakázek, a to např. systémy suché výstavby, občanská zástavba, rodinné domy, sanační systémy, rekonstrukce bytů/domů, zateplení fasád nebo průmyslové stavby.

Obkladačské práce

Pokud jste se rozhodli pro renovaci Vaší koupelny, WC, chodby, balkonu, schodů, terasy nebo verandy, pak jsou obkladačské práce služby, které Vám naše firma může nabídnout a zrealizovat.

Poradíme s výběrem materiálů, obkladů, dlažby, sanitárního vybavení a případně celkovým řešením obkládaných prostorů.

Zpracujeme rozpočet s nabídkou přijatelné ceny a termínem realizace.

Materiál nakoupíme dle Vašich požadavků a přání a dopravíme na místo realizace.

Fasády a malířské práce

Fasáda je vnější strana stavby, která jako jedna z prvních věcí Vám při pohledu na Vaši stavbu bije do očí. Ačkoliv to tak nevypadá, i tato část Vaší stavby potřebuje určitou péči, údržbu a znovuobnovení své pevnosti. Vnější zděné stěny jsou citlivé na síly, které způsobují praskání, včetně teploty.

Další problematickým faktorem je padání nebo odlupování fasád. K tomu, aby se u Vás ani jeden ze zmíněných problémů neobjevil, je potřeba fasádu opravit, obnovit trvanlivost betonových prvků a významně snížit míru jejího poškození.

Správný výběr materiálu, se kterým Vám v případě zájmu pomůžeme, je zásadním krokem k úspěšné opravě.

Máte zájem o naše služby?

Po dohodě k Vám zdarma přijedeme, provedeme zaměření a zašleme cenovou nabídku.
KONTAKTUJTE NÁS